sobota, 2 marca 2013

Emeli Sande - za co ją lubimy ?

U Emeli ostatnio długa cisza. Miejmy nadzieje, że za niedługo się skończy :P
Chciałbym Wam bardzo serdecznie podziękować za oddane głosy oraz za opinie, na które głosowaliście. Większość z Was zagłosowała w sposób pozytywny, więc dalej będę prowadził tego bloga. Możecie na mnie liczyć !

Skoro u Emeli cisza to może każdy z Ws pochwali się w komentarzach za co kocha ta wybitną artystkę ? Spokojnie można dodać komentarz jako anonim, więc nie potrzebujecie do tego żadnego konta. Wy także możecie działać na tym blogu !

3 komentarze:

 1. Kocham ją za szystko! za wspaniałą muzykę która dodaje mi siły, za to jaka jest i że nie zmieniła się mimo wielkiego sukcesu :) mam nadzieję że będzie nam dane zobaczyć ją na żywo!! We are,full of wonder!! :) mój twitter to @RomanowskaSara :)

  OdpowiedzUsuń
 2. No proszę ! Nareszcie ktoś odważył się dodać komentarz ! :P Zachęcam do komentowania, bo dzięki temu możemy dowiedzieć się o nas samych nieco więcej i o waszych 'uczuciach' do Emeli ! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ona jest świetna! Ma ogromny talent i mega głos.Powinna być bardziej znana,aby każdy mógł posłuchać jej piosenek.Kocham ją za to jak śpiewa i że jest skromna.Nie ubiera się jak inne gwiazdy,w krzykliwe stroje i makijaż tylko jest sobą! Oby pozostała taka jak najdłużej:)
  Pozdrawiam.Świetny blog!

  OdpowiedzUsuń